Florentinum v barvách mexické trikolóry. Již od března

mexikoUnikátní koncept rychlého a zdravého stravování naleznete nově i v centru Prahy. V komplexu Florentinum bude již 6. března slavnostně otevřena další provozovna mexického fast foodu Rancheros. Láká na rychlé občerstvení z kvalitních čerstvých surovin připravované přímo na místě, dle originálních mexických receptur a s možností úpravy podle přání zákazníka. V široké nabídce naleznete typicky pikantní pokrmy, ale i jemná jídla a dezerty vhodné pro děti.

Moderní rychlé občerstvení Rancheros přineslo do Česka tradiční mexickou kuchyni, považovanou za jednu z nejzdravějších vůbec. Rancheros nabízí pokrmy z čerstvých ingrediencí a přesně podle chuti zákazníka. Přestože na jídlo nečekáte, dostane se vám plnohodnotného zdravého pokrmu z čerstvých surovin splňujícího zásady vyváženého stravování.

Pšeničné tortilly naplněné masem či čerstvou zeleninou, poctivé domácí polévky a chutné dezerty, to vše najdete v mexickém fast foodu Rancheros. Navíc si zákazník může menu z kvalitních a vždy čerstvých ingrediencí poskládat podle sebe. Máte burrito raději s bílou či mexickou koriandrovou rýží, s masem nebo vegetariánské? Menu může obsahovat burrito, wrap či salát, ale třeba i quesadillu. Doplnit je lze o nachos, polévku nebo malý salát, přesně podle přání zákazníka. Ke každému menu je nabízen nápoj, dokonce i v podobě bezedného kelímku. Vybrat si můžete také ze široké škály přírodních ovocných limonád nebo mexických piv.

Nabídka Rancheros:

* Burrito je velká pšeničná tortilla naplněná kuřecím, vepřovým, hovězím či mletým masem, rýží, fazolemi, zeleninou a salsou.

* Wrap obsahuje více masa než burrito, není v něm rýže ani fazole.

* Nachos jsou malé kousky kukuřičné tortilly. Podávány mohou být se salsou nebo zalité sýrem a masem. Skvěle chutnají samotné i v menu.

* Mexická fazolová chilli polévka, aztécká rajská nebo mexická kukuřičná polévka ideálně doplní jakékoli menu.

* Klasický zeleninový salát je v nabídce jak pro vegetariány, tak ve variantě s kuřecím masem nebo mexický s fazolemi.

* 5 druhů typických mexických sals výborně doplní jakékoliv jídlo. V nabídce je několik stupňů pálivosti, od jemné avokádové pasty guacamole až po nejpálivější habanero.

* Tacos kukuřičná tortilla naplněná směsí hovězího, kuřecího nebo vepřového masa a zeleniny.

* Quesadilla zapečená pšeničná tortilla s kuřecím masem, kukuřicí a sýrem.

* Dětské menu s kouskem kukuřice a džusem nejlépe doprovodí jogurt s čerstvým ovocem jako dezert.

* Čokoláda z čokoládové fontány s čerstvým ovocem může být nahrazena i lehčím jogurtem.

* Bezedný kelímek může být součástí každého menu. V nabídce jsou teplé i studené nápoje včetně mexického piva a přírodních mexických limonád.

* Vynikající káva i v několika příchutích (včetně máty a chilli) na místě i s sebou na cestu

* Speciální snídaňová nabídka pouze ve Florentinu:

Huevos rancheros – typická mexická snídaně,

müsli, vločky nebo corn flakes s čerstvým ovocem,

vaječné burrito (se slaninou nebo vegetariánské),

mexická omeleta,

pro mlsné jazýčky lívance s ovocem a marmeládou.

Rancheros je v českých podmínkách zcela nový koncept mexického fast foodu. Nabízí pokrmy tradiční mexické kuchyně. Ta byla v listopadu 2010 zařazena na seznam nehmotných památek lidstva UNESCO. Rancheros je první opravdu zdravý řetězec rychlého občerstvení, který si zakládá na čerstvých surovinách, autentických mexických receptech a přípravě jídla na míru podle přání zákazníka. Přináší chutná a zdravá jídla pro celou rodinu. Nabízí řadu pokrmů od jemných vhodných pro děti až po typicky pikantní pokrmy pro milovníky jalapeño papriček. Nabídka byla připravena pod dohledem Kuchaře roku 2011 Ondřeje Landy. Rancheros se drží hesla: „I rychle můžete jíst zdravě.“ První restaurace byla otevřena v Centru Černý most v Praze v březnu 2013.

Zanechte komentář