MULTIVITAMIN S KOLOSTREM JE NOVÝ PŘÍRŮSTEK THE SIMPSONS RODINY

the-simpsons-multivitamin-kolostrumZnáte to. Nemoc dítěte Vám dokáže pořádně zkomplikovat plány. A většinou tehdy, kdy je to nejméně potřeba, třeba při nástupu do zaměstnání. Kondici dítěte a jeho zdravotní stav ovlivňuje životní styl a také jídelníček. Rodiče by měli dbát na pestrou, pravidelnou a zdravou stravu, dostatek pohybu, pobyt na čerstvém vzduchu a celkovou pohodu dítěte v přirozeném režimu. Není zapotřebí vytvářet ideální podmínky, které mohou vést  k přecitlivělosti a dítě handicapovat. Naopak. Zcela postačí zdravý životní styl.

Stále častěji se u dětí i dospělých  objevují poruchy imunity, provázené zvýšenou citlivostí na celou řadu  alergenů. Důležitými posilovači imunity jsou např. vitamíny nebo životodárné kolostrum, obsažené v mateřském mléce.  Kolostrum dokáže podpořit imunitu a připravit dětský organismus třeba na nástup do školky nebo školy. Účinně pomůže také v období viróz a proti nachlazení nebo za začarovaného kruhu opakujících se  onemocnění.

NOVINKA!

Multivitamin s kolostrem je nový přírůstek The Simpsons rodiny.

Další výrobek z hravé kolekce je určen dětem od 3 let.  Díky obsaženým vitamínům B, C, D3 v kombinaci s čistým kolostrem dokáže nastavit normální funkci imunitního systému a tím posílit obranu dětského organismu proti bakteriím a virům. Kromě toho přispívá k psychické pohodě, působí proti volných radikálům a snižuje únavu.

The Simpsons Multivitamin + kolostrum  pro děti má formu cucavých tablet s lahodnou osvěžující chutí  ve třech  ovocných příchutích –  meruňka, lesní jahoda a borůvka. Zajímavé je také složení přípravku. Obsahuje přírodní ovocnou složku a naopak neobsahuje umělá barviva,  aromata ani lepek.

Doporučuje se užívat v období viróz a při nástupu do dětských kolektivů.

Děti od 3 let 2 tablety denně, dospělí 4 tablety denně.
60 ochucených tablet za 199 Kč

www.vitar.cz

Zanechte komentář