Rancheros: „I rychle můžete jíst zdravě”

Hlavním tahákem konceptu rychlého občerstvení Rancheros, jež je součástí nákupního Centra Černý Most, jsou čerstvé suroviny, původní mexické receptury a možnost připravit jídlo přesně na míru podle přání zákazníka. Nabídka, která zahrnuje celou škálu pokrmů od jemných vhodných pro děti až po typicky pikantní pokrmy pro milovníky jalapeño papriček, byla připravena pod dohledem Kuchaře roku 2011 Ondřeje Landy.

Rancheros představuje Čechům mexickou kuchyni, která je známá různorodými chutěmi, barevností jídel a množstvím koření a přísad, z nichž mnohé jsou domácího původu. Mezi typické suroviny patří fazole, kukuřice a chilli papričky. V listopadu 2010 byla tradiční mexická kuchyně zařazena na seznam nehmotných památek lidstva UNESCO. Je považována za jednu z nejzdravějších kuchyní vůbec.

Rychlé občerstvení Rancheros zároveň sahá po konceptu “na míru”, který u českých fast foodu neznáme. Nabízí pokrmy z čerstvých ingrediencí a přesně podle chuti zákazníka. Důrazný požadavek na zdravý životní styl je splněn díky prvotřídním surovinám. Zdravé, lehké a čerstvě připravené pokrmy založené na tradičních mexických surovinách a postupech odmítajících smažení a fritování jsou základním kamenem Rancheros, jehož mottem je: „I rychle můžete jíst zdravě.“

Fast foody jsou často symbolem špatných návyků a nekvalitních surovin. To vše je v Rancheros tabu. Do České republiky přináší tradiční jídla do ruky, která původní mexičtí obyvatelé prodávali na trzích už před stovkami let. Pšeničné tortilly naplněné masem či čerstvou zeleninou, polévky se šmrncem domácí kuchyně i chutné poctivé dezerty jsou přesně to, co najdete právě v Rancheros.

Navíc si zákazník může menu z kvalitních a vždy čerstvých ingrediencí poskládat podle sebe. Máte burrito raději s bílou, mexickou nebo koriandrovou rýží, s masem nebo vegetariánské? Přejete si ho dochutit jen zakysanou smetano, nepálivým guacamole anebo milujete pálivost stupně Habanero? Rancheros nabízí tři druhy rýže, čtyři druhy masa, dva druhy zeleninových směsí, další chuťově zajímavé ingredience jako je sýr či zakysaná smetana a pět sals v několika stupních pálivosti. Menu může obsahovat burrito, wrap, tacos, quesadillas, flautas či salát. Každé jídlo lze s polévkou, nachos, salátem, sladkým dezertem a nápojem poskládat do cenově výhodnějšího menu.

Rancheros je součástí Centra Černý Most, které láká zákazníky k návštěvě více než 160 obchodů, relaxačních a zábavních ploch, včetně interaktivního koutku pro děti a zajímavého občerstvení.

Nabídka Rancheros

Burrito

Burrito, základ mexické kuchyně, je velká pšeničná tortilla s náplní masa, rýže, fazolí, zeleniny a salsy přesně podle vaší chuti o celkové hmotnosti cca 450g. Vyberte si z rýže bílé, mexické nebo koriandrové, dvou druhů fazolí – černých a hnědých, bohaté nabídky zeleniny či několika druhů omáček. Nabízíme kuřecí, vepřové, hovězí, s mletým masem picadillo a vegetariánské.

Wrap

Velký wrap je variantou pro ty, kteří na rozdíl od burrita chtějí v pšeničné tortille více masa a zeleniny místo rýže a fazolí.

Tacos

Menší opečené tortilly plněné hovězím masem, širokou nabídkou zeleniny, sýrem, zakysanou smetanou a omáčkou podle výběru.

Quesadillas

Tortilly plněné šťavnatou náplní ze sýra, kukuřice a kuřecího masa.

Flautas

Rolované menší tortilly plněné kuřecím masem, pyré z černých fazolí, koriandrem a sýrem.

Saláty

S kuřecím masem, s fazolemi nebo pouze z čerstvé zeleniny.

Nachos

Malé nahřáté kousky kukuřičné tortilly nařezané na nevelké trojúhelníky a podávané buď suché pouze se salsou dle vašeho výběru nebo zalité rozpečeným sýrem a picadillo masem. Výborné samostatně či jako doplněk k menu.

Salsy

Dochuťte si jídlo na míru domácími omáčkami Pico de gallo, Habanero, Verde, Ancho, Chipotle nebo Guacamole.

Polévky

Nabízíme velmi chutnou typickou fazolovou chilli polévku, mexickou kukuřičnou polévku nebo aztéckou rajskou polévku. Ideální jako doplněk do našich menu.

Dezerty

Aztécká sladká rýže, typický mexický dezert flan, případně čerstvé ovoce s jogurtem či rozpuštěnou čokoládou vytvoří dokonalou tečku na závěr či doplněk ke kávě.
Nápoje

Vyberte si z několika příchutí přírodní mexické limonády Jarritos (limetka, grep, guava, mango, mandarinka, cola, ananas) nebo mexických piv Sol, Negra Modelo a Dos Equis. Nabídka zahrnuje také ledový čaj, ovocné džusy v celé řadě příchutí, energetický nápoj Monster energy, iontový nápoj Powerade ION4, širokou škálu káv a čajů a nabídku společnosti Coca-Cola v podobě bezedného kelímku. Milovníci piva mohou zvolit také vychlazený Pilsner Urquell nebo Birell.

Dětské menu

Wrapy, burrita a flautas nabízíme také v dětské porci či v kompletním dětském menu.

Zanechte komentář