Warning: session_start(): open(/home/mojevarecka.cz/session/sess_gmp85phcqiamhh0esjiorfomkq9t79gv, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/mojevarecka.cz/mojevarecka.cz/wp-content/themes/bonappetit/functions.php on line 19
Kurz vaření s Václavem Šulcem a Ivetou Fabešovou

Kurz vaření s Václavem Šulcem a Ivetou Fabešovou

Chcete se naučit vařit? Chcete vidět, jak vaří profesionál? Chcete si připravené jídlo vychutnat ihned po samotném kurzu doma s přáteli či rodinou? Chcete vařit v klidu ve vaší vlastní kuchyni pod vedením Ivety Fabešové? Máte jedinečnou možnost se na takový kurz přihlásit. Nemusíte nikam dojíždět, ale vše v klidu a teple domova se naučit vařit skvělá jídla s profesionály.

Kurz vaření se bude konat v sobotu, 26. kvetna 2012 v 10:00 a potrvá cca 3 hodiny.

Vařit budeme:
– Chřestovo-parmazánové rizoto
– Restované kuřecí prso s parmskou šunkou
– Sezonní koláč s drobenkou

V tomto kurzu se naučíte vykostit kuře, připravit si rychlý vývar. Uvaříte si pravé italské rizoto a upečete ovocný koláč.

Kurz povede šéfkuchař Václav Šulc.

Na kurz je nutné se přihlásit předem. Pro účast ve vaření je nutné mít vytvořen osobní profil ve službě Google+ (http://plus.google.com).

Vařit a péct budeme následující jídla, která vytvoří celé sobotní obědové menu! Seznam potřebných ingrediencí Vám zašleme pár dní dopředu.

Více informací se dozvíte na: http://ivetafabesova.cz/online-skola

Zanechte komentář