Kokosový krém na pečení a vaření Isola Bio

Kokosový krémPRO-BIO, s.r.o. představuje novinku – Kokosový krém na pečení a vaření Isola Bio. Rostlinný bezlepkový krém s kokosovou chutí lze použít pro teplou kuchyni např. do exotických masových směsí, na přípravu dezertů a krémů.

  • Neobsahuje cholesterol.
  • Neobsahuje mléčnou bílkovinu kasein ani laktózu.
  • Neobsahuje lepek.
  • Vyznačuje se jemnou konzistencí a lahodnou chutí, kterou dodá i vašim pokrmům.
  • Pouze z certifikovaných bio surovin.
  • Vyroben šetrnou technologií.

Vaječný pudink s kokosovým krémemItalská společnost Isola Bio je specialistou na unikátní rostlinné bio produkty. Pod touto značkou se skrývá široké spektrum obilninových nápojů a krémů na pečení a vaření.

Isola Bio prezentuje ucelený nový koncept v oblasti biopotravin. Originalita, zdraví a přirozená chuť současně uspokojují potřeby moderní diety. Jejich produkty jsou ideální alternativou ke kravskému mléku pro všechny, kteří ho z jakýchkoliv důvodů nemohou přijímat.

Při výrobě firma vychází z jednoduchých receptů, používá pouze přírodní bio suroviny a využívá speciální technologie, které umožňují produkovat vysoce kvalitní a nutričně bohaté výrobky. Všechny suroviny použité v produktech Isola Bio pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, nejsou přibarvovány, chemicky konzervovány ani uměle doslazovány. Isola Bio garantuje absenci jakýchkoliv geneticky modifikovaných organizmů v celém řetězci výroby – od pole až k finálnímu výrobku.

Objednávat lze na – www.bioweb.cz

Recepty z Kokosového krému Isola Bio na – www.probio.cz

Zanechte komentář