Biolampa v domácnosti

Biolampa jako přístroj alternativní medicíny, patří mezi nejúčinnější nástroj v léčbě řady onemocnění. Profesionální biolampy, které se používaly v minulosti výhradně ve zdravotnických zařízeních, je dnes možné zakoupit už i domů. Cena biolampy oproti minulosti značně poklesla a díky nákladnému výzkumu získala biolampa mnohem lepší parametry, vlastnosti a lepší účinnost efektivní léčby v řadě onemocnění. Zakoupit si biolampu pro domácí použití je dnes zcela běžnou věcí, i když dříve to tak nebylo. Biolampa je v současné době cenově dostupná a tak na její pořízení má téměř každý. Cena opravdu dobré biolampy, ve které jsou použity špičkové technologie se dá pořídit kolem 6-10 tisíc korun. Spousty domácností vlastní moderní plazmové televize, do jejichž investuj mnohem více peněz než do nákupu kvalitního přístroje, kterým biolampa bezesporu je.

Biolampa – komfortní léčba

Pokud jsme chtěli v minulosti využít účinky biolampy, museli jsme docházet na terapii k lékaři. Měla-li být léčba úspěšná, museli jsme docházet na terapii pravidelně, což nám zabralo nemálo času. V současné době si můžete profesionální biolampu zakoupit domů, tedy využívat biolampu v pohodlí vašeho domova, bez jakýchkoliv návštěv lékařů, rehabilitačních center apod. Záleží, které zdravotní onemocnění potřebujeme léčit, avšak má-li být léčba úspěšní, světelná terapie pomocí biolampy by tak měla být pravidelná. Jedině pravidelná léčba s biolampou může přinést efektivní léčbu. Ve většině případů se biolampa používá 3 krát denně, budete-li ji mít doma, odpadá Vám časté pro většinu z nás dokonce i nemožné docházení na terapii. Krom toho, že pokud si biolampu pořídíte domů ušetříte čas, ušetříte také peníze. Použití biolampy je zcela bezpečné a její obsluhu zvládne úplně každý. Léčba pomocí biolampy je zcela bezbolestná. Pokud máte rádi komfort, budete jistě nadšeni biolampou Biostimul. Biolampa Biostimul BS 303 má v sobě vestavěné nabíjecí akumulátory, tudíž odpadá použití biolampy u elektrické sítě, biolampa se tak stane mnohem více mobilním přístrojem, který můžete použít úplně všude. Součástí biolampy Biostimul je i mobilní držák, na který se dá biolampa připevnit, vy si tak můžete biolampu připnout na postižené místo a nemusíte ji tak držet v ruce.

Biolampa za 6 tisíc korun

Moderní špičková biolampa je opatřena patentovanou technologií, dobrá biolampa by také měla úspěšně projít klinickými testy. To vše se také na ceně biolampy odráží. Pokud však nebudete trvat na komfortu (použití biolampy bez elektrické sítě), a nejnovější technologii dá se biolampa pořídit pod šest tisíc korun. Mezi levnější,ale zároveň kvalitní biolampy patří biolampy z řady Biobeam. biolampa z řady Biobeam je biolampou specializovanou, to znamená, že každá biolampa se specializuje na různé onemocnění. biolampa Biobeam 940 s velkým úspěchem léčí obtíže pohybového aparátu, Biobeam 660 zase léčí kožní obtíže. Biolampa akné se specializuje pouze na akné.

Biolampa v rozmezí 9-15 tisíc

Nejnovější technologie fotonyx je používaná v biolampách Biostimul, které patří mezi nejúspěšnější na trhu. Biolampa Biostimul je navíc českým výrobkem, a v poměru cena/výkon se opravdu řadí mezi špičky biolamp. Biolampa Biostimul je již však biolampou univerzální, máme tím na myslí, že biolampa léčí jak pohybový aparát, tak i kožní obtíže. Investice do biolampy Biostimul je sice vyšší než investice do Biobeamu, avšak máte již biolampu na široké spektrum onemocnění, né jen na pohybový aparát nebo kožní onemocnění. Spočítáme-li si, že bychom byli nuceni koupit biolampy Biobeam 2 (tedy jak na pohybový aparát, tak kožní choroby) vychází nám jasně levněji biolampa Biostimul. biolampa Biostimul BS 103 se dá pořídit pod devět tisíc korun, její !lepší sestřička“ biolampa Biostimul BS 303 se dá pořídit pod patnáct tisíc korun.

Zanechte komentář